logo

Florbal chlapci III. kategorie

15.11.2019 

  • Domů
  • Florbal chlapci III. kategorie
https://www.ddmsmirice.cz//public/galerie/uf/2019_2020/2019_11_chlapci_III.k

Florbal chlapci III. kategorie

15.11.2019

12. listopadu se naše družstvo zúčastnilo základního kola ve florbale chlapců III. kategorie.

Turnaj proběhl v tělocvičně ZŠ Smiřice, kam přijelo 6 týmů. ZŠ Předměřice, Biskupské Gymnázium, ZŠ SNP, ZŠ Habrmanova a ZŠ Sever. Organizátor zvolil speciální systém, který si nakonec všichni vedoucí svých družstev pochvalovali. 

Týmy byly rozděleny do 2 skupin (v každé skupině tedy 3 týmy). Ve skupině odehrál každý tým 2 zápasy. Vítězové skupin postoupili rovnou do semifinále a týmy na 2. a 3. místě z obou skupin hrály křížem proti sobě čtvrtfinále. Dále už následovalo klasické play off, které vygradovalo nádherným finále, které musely rozseknout až samostatné nájezdy. 

Naši školu reprezentovali tito žáci: Josef Kvíčera, Jakub Malý, Radek Příkaský, Dominik Staffa, David Zídek, Filip Josífko, Jakub Kopecký, Matěj Pavliš, Jakub Středa

Naše družstvo se utkalo ve skupině s týmy Biskupského Gymnázia a ZŠ Předměřice. Chlapcům sice nevyšly zápasy ve skupině, o to více pak byli namotivovaní do následujícího čtvrtfinále. V zápase proti ZŠ Habrmanova se rychle dostali do vedení, jenže v půlce zápasu přišlo vyrovnání. Nakonec se štěstí přiklonilo opět k nám a kluci mohli slavit postup do bojů "o medaile" po výsledku 2:1.
V semifinále je však čekal soupeř ze skupiny, a to ZŠ Předměřice, na kterého nenašli recept ani napodruhé. Čekal nás tedy souboj o 3. místo se ZŠ SNP. Kluci bojovali, ale bohužel nepřišel žádný přesný zásah z našich hokejek a proto po výsledku 0:2 brali nepopulární "bramborovou medaili".


5

Nové články


První srpnový týden byl adrenalinový
První srpnový týden byl adrenalinový

První srpnový týden byl adrenalinový pro odvážné sportovní děti přihlášené na ...

08.08.2021


Příměstský tábor LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY
Příměstský tábor LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY

Příměstský tábor plný sportu, soutěží a zábavy.

19.07.2021


Příměstský tábor ENJOY
Příměstský tábor ENJOY

První týden prázdnin na příměstském táboře ENJOY

12.07.2021


STŘELCI V PŘEDVÁNOČNÍM TÝDNU
STŘELCI V PŘEDVÁNOČNÍM TÝDNU

Na 14 dní bylo možné obnovit činnost některých kroužků (pracovalo 18 z našich 34 ...

18.12.2020


Zdobení stromků pro zvířata
Zdobení stromků pro zvířata

Zimní přikrmování ptáků se pro nás stalo tradicí.

16.12.2020


Aktuality


NABÍDKA KROUŽKŮ 2021/ 2022

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vám zaslat nabídku kroužků DDM Smiřice v novém školním roce 2021/2022. Tištěnou verzi dostanou děti ve škole příští týden. Elektronická podoba je k dispozici ZDE.
Přihlášky vybíráme od 13. do 24. 9. 2021. Kroužky začínají od 27. 9. 2021.
Budeme mít nové kroužky Moderní tanec, dva výtvarné kroužky Malý Da Vinci a Velký da VinciPrima vařečky a Angličtinu pro 1. a 2 třídu.
Všechny kroužky povedou s velkou energií a s novými nápady mladé studentky, které již s námi spolupracovali na různých akcích a příměstských táborech DDM.
U kroužku Angličtina pro 1. a 2. třídu došlo k přesunu termínu na čtvrtek.

Rybářský kroužek – bude přednostně z kapacitních důvodů pro děti ZŠ Smiřice (16 dětí).

Pokud by se kroužky nekonaly z důvodu covidu plošným zákazem státu jako loni a předloni, peníze Vám vrátíme za toto období v plné výši.

Těšíme se na setkání s Vašimi dětmi!

 Aleš Šob, DDM Smiřice

06.09.2021


Pohádková stezka

Vážení rodiče,

v sobotu 4. 9. 2021 od 14.00 do 16.00 hodin se s Vámi a Vašimi dětmi těší na setkání Čarodějnice, loupežníci, vlk s myslivcem, princezny, Jeníček a Mařenka, čarodějnice z Perníkové chaloupky, Sněhurka, Motýl Emanuel a Maková Panenka, víly a vodník s Rusalkou. Délka Pohádkové stezky je asi 2 km od mateřské školy na Oboru.  Na stanovištích plní děti úkoly a v cíli stezky obdrží odměnu.

Akci připravilo Město Smiřice, Kulturní dům Dvorana a DDM Smiřice.

DĚKUJEME za pomoc s organizací akce velkému počtu našich spolupracovníků a přátel!

Aleš Šob, DDM Smiřice

03.09.2021


Kroužky v září

Vážení rodiče,

pro děti přihlášené do kroužků v loňském školním roce nabízíme možnost návštěvy 25 kroužků opět už v září jako loni. Přehled ZDE.
Účast je zdarma a dobrovolná pro děti i vedoucí. Některé kroužky a nové kroužky proto zahájí až na konci září.
Rodiče dětí dostanou pozvánku na kroužek formou SMS od vedoucího kroužku. Rodiče prosíme, aby vedoucímu potvrdili účast dítěte.
Při činnosti ve skupině do 20 osob se nekontroluje bezinfekčnost.

Současně hned od září začínají kroužky přípravy na přijímací zkoušky pro 9. třídy.

Od 27. 9. budou všechny kroužky fungovat pro nově přihlášené děti pro rok 2021/2022.

Na nabídce stále pracujeme, každý rok nás limituje čekání na aktuální potvrzené rozvrhy tříd a učitelů ZŠ, vedoucích našich kroužků.  

Nabídka kroužků bude zveřejněna příští týden.

 S dětmi se moc těšíme po dlouhé době opět na viděnou!

 

S přáním úspěšného vstupu do nového školního roku dětem i rodičům

Aleš Šob, DDM Smiřice

01.09.2021


Splnění podmínek ochrany proti covid-19 na příměstských táborech DDM

VÁŽENÍ RODIČE,

podle rozhodnutí MZ a MŠMT ze dne 29. 6. 2021 musí účastník příměstského tábora před zahájením akce DDM splnit jednu z následujících podmínek:

  1. předloží potvrzení ze zdravotnického zařízení o PCR testu (staré max. 7 dní)
  2. předloží  potvrzení ze zdravotnického zařízení o prodělané nemoci  (platí max. 180 dnů)
  3. předloží potvrzení ze zdravotnického zařízení  o antigenním testu (staré max. 3 dny)
  4. provede před zahájením akce v DDM Smiřice samotest s negativním výsledkem na covid-19 (zdarma)

Další možností je očkování, to se ale týká pouze vedoucích.

Účastníkovi, který nesplní jednu z těchto podmínek, nesmí být povolena účast na akci.

Samotest má platnost pouze 3 dny, 4. den bude nutné test zopakovat, jinak by nebylo možné jít s dětmi např. do restaurace na obědy nebo navštívit výletní místa (aquapark apod.).

(na pobytovém letním táboře se antigenní test opakuje až po 7 dnech, protože děti neopouštějí tábor nebo mimo tábor mohou pouze do přírody).

Prosím, pokud máte, připravte si doklady podle bodů 1) – 3) a Vaše děti se nemusí testovat. Kopii dokladu jsme povinni uschovat 30 dnů. Pokud nic z toho nemáte k dispozici, děti se otestují v DDM samy velmi jednoduchým testem FLOWFLEX, který znají ze školy.

Sraz výletních táborů 1. a 4. den tábora (pondělí a čtvrtek) bude v DDM a čas příchodu bude posunut, aby se vše stihlo do odjezdu na výlet. Třídenní výletní tábor ENJOY se bude testovat jen 1. den (středa). Informace obdržíte od hlavního vedoucího elektronickou poštou nebo SMS.

Může dojít k prohození jednotlivých výletů a dnů, aby děti ve dnech testování nemusely příliš brzy vstávat. S sebou, prosím, dejte dětem 1 roušku nebo respirátor (+ 1 náhradní) na cestování v hromadné dopravě, návštěvu uzavřených prostor apod..

Video návod testování FLOWFLEX si můžete prohlédnout ZDE, pro děti to je již běžná věc, tento test se používal ve školách a také v naší ZŠ Smiřice:

PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ LÉTO A VŠEM DOMÁCÍM UČITELŮM Z VAŠICH ŘAD I VELMI ZASLOUŽENÉ PRÁZDNINY!

S pozdravem
Aleš Šob, DDM Smiřice

16.07.2021


Režim návratu ze zahraničí

VÁŽENÍ RODIČE,

podle rozhodnutí MZ a MŠMT ze dne 8. 7. 2021 je zákonný zástupce dítěte v den zahájení příměstského tábora povinen předložit negativní test dítěte ze zdravotnického zařízení, pokud dítě bylo v posledních 14 dnech před zahájením tábora v zahraničí a pokud cesta do zahraničí přesáhla 12 hodin (příp. 24 hodin, jde-li o sousední země).
Toto nařízení se netýká dětí, které prošly onemocněním covid-19 a od onemocnění neuplynulo ještě 180 dnů.

Pravidla pro umožnění vstupu na činnost do DDM se liší podle stanovené míry rizika nákazy země, ve které dítě pobývalo:

V případě zemí:

• S nízkým nebo středním rizikem

(„zelené a oranžové“ země) může být dítěti umožněn vstup na činnost DDM ihned po návratu ze zahraničí i do doby výsledku testu ze zdravotnického zařízení  (antigenního testu, který nesmí být starší 48 hodin, nebo PCR testu, který nesmí být starší 72 hodin) za podmínky, že dítě bude po tuto dobu používat respirátor. Test musí být proveden do 5 dnů od návratu, ale lze předložit také test, který byl proveden ve zdravotnickém zařízení i před návratem v dané cizí zemi (staří testu je vždy stejné – 48 hodin, resp. 72 hodin).

• S vysokým nebo velmi vysokým rizikem

(„světle a tmavě červené“ země) dítě se musí nejdříve 5. den, nejpozději však 14. den od vstupu na území ČR podrobit ve zdravotnickém zařízení RT-PCR testu na stanovení přítomnosti viru SARS-CoV-2. Do doby výsledku testu nemůže dítě navštěvovat činnost DDM.

• S extrémním rizikem nákazy

(„černé“ země) do 24 hodin od vstupu na území ČR se dítě musí podrobit ve zdravotnickém zařízení RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 a znovu nejdříve 10. den, nejpozději však 14. den od vstupu na území ČR se musí dítě znovu podrobit ve zdravotnickém zařízení RT-PCR testu na stanovení přítomnosti viru SARS-CoV-2. Do doby výsledku druhého testu nemůže dítě navštěvovat činnost DDM.

 

PŘEJEME VÁM KLIDNOU ZAHRANIČNÍ DOVOLENOU A  PROSÍME VÁS O RESPEKT A SPOLUPRÁCI!

Máme o prázdninách na táborech 174 dětí, tak ať si všechny děti užijí s námi program a vrátí se domů ve zdraví!

S pozdravem
Aleš Šob, DDM Smiřice

16.07.2021


© DDM Smiřice | Všechna práva vyhrazena | Zásady ochrany osobních údajů (GDPR)

seo&grafika: Studio Kružítko | engine: SpeedWeb