Během ředitelského volna hurá do pekla!!

Dne 18.11.2022 se v prostorech DDM Smiřice uskutečnila adventní dílna. Pro děti byl připraven ...

Florbalový turnaj 4. a 5. tříd v Předměřicích nad Labem.

14.11.2022

Aktuality

Krajská střelecká liga Týniště nad Orlicí

V krajské střelecké lize nás v tomto roce reprezentuje zatím jen jeden závodník – Daniel Fiala – v kategorii vzduchové pušky vleže mladších žáků do 12 let.
Ostatní střelci se ještě na premiéru na závodech připravují, trénují a časem přijde i jejich čas. Disciplína je to totiž náročná na trpělivost, přesnost a soustředění.
Závodníci musí vystřelit 30 ran v časovém úseku 50 minut. Závodníci si po výstřelu dalekohledem zásah zkontrolují a mohou upravit zbraň. Do jednoho terče se střílí jen jedna rána a vyspělost závodníků je taková, že se výsledky počítají na přesnější zásah desítky.
A to se používají závodní mini terče!

Přejeme Danovi mnoho úspěchů v soutěži a překonání svého výkonu z minulých sobotních závodů Hradecká diabolka v Hradci Králové. Kde Dan skončil na 11. místě nástřelem 284.8 bodů.

Děkujeme také trenérovi p. Lukáši Tichému za mimořádné úsilí, které sportovním střelcům věnuje!