Novinky na našem webu

01/2024

PŘEDBĚŽNÉ PŘIHLÁŠKY – DVĚ AKCE DDM PRO DĚTI V LÉTĚ 2024

Vážení rodiče,

kromě příměstských táborů zvažujeme také udělat pro děti v létě 2024 i něco nového (letos nebude pobyt na Pecce), proto si dovoluji zaslat předběžný dotaz na dvě akce pro děti s ubytováním.

Obě akce (v příloze) se uskuteční, pokud bude o ně z Vaší strany zájem. Potřebujeme znát názor rodičů, protože musíme případně rychle udělat závaznou rezervaci ubytování.

Podstatné je, zda budou naše ceny ještě vůbec pro Vás reálné, protože ceny za „všechno“ (zejména ubytování, stravování, vstupné) bohužel rapidně rostou. Obě akce mají předběžnou cenu asi 6 500,- Kč.

Na léto 2024 tedy konkrétně nabízíme dětem předběžně jeden 5-denní sportovní pobyt na překrásném místě na Jizerce a jeden 5-denní výlet do Brna, s krásným programem, na místo pro nás atraktivní a vzdálené, kde to děti dosud neznají a mohlo by je to hodně bavit!

Již máme za sebou podobný zájezd do Plzně v roce 2022: https://www.ddmsmirice.cz/poznavaci-expedice-plzen-cesta-do-neznamych-krajin-id-114

Podařilo se nám na obou místech zařídit inspirativní a hezké ubytování, aby děti měly i z hotelu estetický zážitek a pěkné vzpomínky.

Jizerka je zejména pro starší děti od 4. do 9. třídy, protože jsou tam zařazeny i náročnější sporty – cyklistika, lezecká stěna.

Brno zase bude svým programem (ZOO, VIDA! Park, výlet lodí, Jungle park apod.) určeno pro menší od 1. do 5. třídy, ale starším bránit v účasti nebudeme.

Všechny informace včetně programu najdete ve dvou  přílohách: BRNO, JIZERKA

PROSÍM VÁS O NEZÁVAZNÉ PŘEDBĚŽNÉ PŘIHLÁŠKY  (uvedení jména a příjmení dítěte) jako odpověď na mail sob@ddmsmirice.cz do 15. 1. 2024. Obě akce se mohou uskutečnit při min. počtu 20 dětí.

Přehled všech letních akcí pro děti zveřejníme po jarních prázdninách 26. 2. 2024.

Budeme se těšit na Vaše přihlášky!

Aleš Šob, DDM Smiřice

Nové články

Velikonoční turnaj ve florbale

Tradičně plně obsazený florbalový turnaj před Velikonocemi.

06.04.2024

Březnové soutěže AŠSK

Během března jsme se účastnili celkem 3 soutěží.

06.04.2024

VELIKONOČNÍ TURNAJ V BADMINTONU

Ve čtvrtek 28. 3. 2024 se v Hradci Králové konal prázdninový turnaj v badmintonu mezi ...

Turnaj ve stolním tenise Boguszów-Gorce

Opět jsme byli pozváni na tradiční turnaj ve stolním tenise do našeho partnerského města.

02.03.2024

Jarní prázdniny 2024

Týden jarních prázdnin jsme opět využili k poznání, zábavě i sportovním výkonům.

Po telefonu
E-mailem