logo

Čeps Cup 2022

14.11.2022 

https://www.ddmsmirice.cz//public/galerie/uf/2022_2023/2022_11_CepsCup

Čeps Cup 2022

14.11.2022

Florbalový turnaj 4. a 5. tříd v Předměřicích nad Labem.

V Pondělí 14.11.2022 vyrazili chlapci ze 4. a 5. tříd na florbalový turnaj pořádaný českou florbalovou unií ve spolupráci s Čeps.

V tomto okresním kole se sešlo ve sportovní hale celkem 11 týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Skupina A - ZŠ Gočárova, ZŠ Černilov, ZŠ Všestary, M(i)láďata, ZŠ Předměřice nad Labem a Sion Elementary. Skupina B - Svobodní Dvořané, ZŠ Smiřice, Kluci na Úprku, Štefánik, Kuklenští štíři.

Systémem každý s každým se utkaly týmy v základních skupinách v zápasech na 12 minut. Poté postoupili 1. a 2. ze skupin do semifinále a následně do finále.

Naši "reprezentanti" odjeli ve složení: Vojtěch Zbořil, Václav Andrýs, David Adamus, Filip Cepl, Filip Lžíčař, Ondřej Pleskot, Dominik Pilnáček, Jaroslav Jágr, Eliáš Pikola a Max Votroubek.

V prvním zápase se utkali se ZŠ Svobodné Dvory. Klukům se bohužel nepovedlo vyjádřit celkovou převahu gólově a smolně prohráli 1:2 (gól - F. Cepl). V dalším utkání jsme změřili síly ze ZŠ Štefánikova. Zkušenostmi lepšího soupeře s několika hokejisty v sestavě dokázali naši chlapci opět přehrát a nedali jim mnoho možností ke skórování. Soupeř však tyto možnosti využil a po nařízeném trestném střílení v poslední vtěřině zápasu rozhodl ve svůj prospěch a naši si připsali druhou prohru o jeden gól, tentokráte 2:3 (góly - F. Cepl, M. Votroubek). Druhá prohra kluky dostala psichycky do nepohody, kterou jsme ze sebe dostali již v šatně před dalším utkáním a na soupeře jsme vlétli v jiném stylu. Po 2 minutách kluci vedli 2:0 a do konce zápasu si udržovali vedení. Nakonec zvítězili nad ZŠ Kukleny 4:3 (góly - F. Cepl, V. Andrýs 2x, D. Pilnáček). V posledním zápase narazili borci na dosud neporažené chlapce ze ZŠ Úprkova. Stále byla naděje na postup ze základní skupiny a na všech tak bylo vidět, jak moc chtějí zápas vyhrát a soupeř nenašel recept na naši skvělou hru. Hattrick Filipa Cepla a luxusní gól z nájezdu Maxe Votroubka přiřkli týmu druhé vítěztví 4:1.

Bohužel po smolných prohrách a pedevším obdrženém nájezdu v poslední vteřině, skončili na 3. místě v základní skupině a turnaj pro ně byl u konce. 

Oba trenéři se však shodli, že chlapci předvedli ve všech duelech vynikající výkony, díky kterým všechny soupeře naprosto přehráli i přestříleli. K tomuto hodnocení se již v průběhu turnaje přidali i pedagogové z dalších škol. Klukům tedy patří obrovská pochvala a uznání za předvedenou hru a za to, že ukázali, že florbal opravdu hrát umí!


7

Nové články


Adventní trhy Smiřice
Adventní trhy Smiřice

Tvořivá dílna v rámci Vánočních trhů ve Smiřicích.

26.11.2022


PŘEDSTAVUJEME NAŠE ŠIKOVNÉ DĚTI Z KROUŽKU LEGO ROBOTI
PŘEDSTAVUJEME NAŠE ŠIKOVNÉ DĚTI Z KROUŽKU LEGO ROBOTI

Aneb, kdo si hraje a přemýšlí, nezlobí!

21.11.2022


Peklo Čertovina
Peklo Čertovina

Během ředitelského volna hurá do pekla!!

18.11.2022


Adventní dílna
Adventní dílna

Dne 18.11.2022 se v prostorech DDM Smiřice uskutečnila adventní dílna. Pro děti byl připraven ...

18.11.2022


STŘELECKÉ SOUTĚŽE
STŘELECKÉ SOUTĚŽE

Střelci z kroužku i sportovní střelci se opět utkali v soutěžích.

06.11.2022


Aktuality


Krajská střelecká liga Týniště nad Orlicí

V krajské střelecké lize nás v tomto roce reprezentuje zatím jen jeden závodník – Daniel Fiala – v kategorii vzduchové pušky vleže mladších žáků do 12 let.
Ostatní střelci se ještě na premiéru na závodech připravují, trénují a časem přijde i jejich čas. Disciplína je to totiž náročná na trpělivost, přesnost a soustředění.
Závodníci musí vystřelit 30 ran v časovém úseku 50 minut. Závodníci si po výstřelu dalekohledem zásah zkontrolují a mohou upravit zbraň. Do jednoho terče se střílí jen jedna rána a vyspělost závodníků je taková, že se výsledky počítají na přesnější zásah desítky.
A to se používají závodní mini terče!

Přejeme Danovi mnoho úspěchů v soutěži a překonání svého výkonu z minulých sobotních závodů Hradecká diabolka v Hradci Králové. Kde Dan skončil na 11. místě nástřelem 284.8 bodů.

Děkujeme také trenérovi p. Lukáši Tichému za mimořádné úsilí, které sportovním střelcům věnuje!

30.11.2022


Střelecké závody IPSC v Guncentru HK

  

30.11.2022


Střelecká soutěž o Vánočního kapra Chlumec nad Cidlinou

  

30.11.2022


Vánoční turnaj v badmintonu HK

  

30.11.2022


SUPERFINÁLE florbalu v Praze v O2 aréně

Jedinečná sportovní událost opět míří do největší arény v Česku. Buď u toho, když se nejlepší týmy v republice porvou o titul a užij si špičkový florbal okořeněný jedinečnou show a elektrizující atmosférou.

PŘEDBĚŽNÝ PROGRAM SUPERFINÁLE 2023
Finále Subterra cup – dívky
Finále Subterra cup – chlapci
Superfinále Extraligy žen
Superfinále Livesport Superligy

Během celé akce jsou v prostorách O2 arény připraveny soutěže a stánky různých florbalových značek s jejich produkty.

Více informací v LETÁKU nebo PŘIHLÁŠCE.

28.11.2022


© DDM Smiřice | Všechna práva vyhrazena | Zásady ochrany osobních údajů (GDPR)

seo&grafika: Studio Kružítko | engine: SpeedWeb